Oferta - kursy i szkolenia

KURSY I SZKOLENIA:

 

 

 

 

 

 

 

1. Kurs wspinaczki na sztucznej ścianie - Przygotowuje do samodzielnego wspinania na sztucznych obiektach. Absolwent otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu. Szkolenie trwa dwa dni(około 16 godzin). Cena kursu wynosi 300 zł.

 

2. Kurs uzupełniający - ze sztucznej ściany w skałki - Szkolenie to jest uzupełnieniem kursu wspinaczki na sztucznej ścianie, przygotowuje do samodzielnego wspinania na wędkę oraz po drogach ubezpieczonych (wyposażonych w stałe punkty asekuracyjne: spity, ringi). Absolwent otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu. Szkolenie trwa dwa dni, na jednego instruktora mogą przypadać najwyżej cztery osoby.

 

3. Kurs wspinania na własnej asekuracji w skałkach - Szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów kursów: wspinaczki po drogach ubezpieczonych oraz uzupełniającego ze sztucznej ściany w skałki (drogi ubezpieczone), których jest kontynuacją programową. Uzupełnia wyszkolenie do poziomu podstawowego kursu wspinaczkowego w skałkach. Przygotowuje do samodzielnego wspinania w rejonach skałkowych nie mających charakteru wysokogórskiego, na drogach bez stałej asekuracji. Ukończenie kursu i zdanie egzaminu uprawnia do otrzymania Karty Wspinacza. Absolwent otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z programem Polskiego Związku Alpinizmu. Szkolenie trwa trzy dni, na jednego instruktora mogą przypadać najwyżej cztery osoby.

 

4. Kurs wspinaczki skalnej - W programie Polskiego Związku Alpinizmu nazwany jest jako "Podstawowy kurs wspinaczkowy w skałkach". Szkolenie to kompleksowo przygotowuje do samodzielnego wspinania w rejonach skałkowych nie mających charakteru wysokogórskiego. Pozwala również na wspinanie na sztucznych ściankach. Ukończenie kursu i zdanie egzaminu uprawnia do otrzymania Karty Wspinacza. Szkolenie trwa sześć dni, na jednego instruktora mogą przypadać najwyżej cztery osoby. Cena kursu wynosi 800 zł. Dla członków sekcji CW GATO oraz dla studentów - uczestników zajęć WF przeprowadzanych w CW GATO zniżka 5%. Dla grupy czteroosobowej zniżka 10%

 

5. Kurs prac wysokościowych - Przygotowuje do samodzielnego wykonywania prac na wysokościach z zastosowaniem tzw. rusztowań linowych, oraz przy użyciu lin poręczowych. SZKOLENIE PROWADZI INSTRUKTOR Z UPAWNIENIAMI PANSTWOWYMI I DOSWIADCZENIEM W BRANŻY. Dysponujemy ogrzewanym budynkiem, stanowiskami przygotowanymi specjalnie do prac wysokościowych, uczymy przy pomocy najnowszych technik i sprzętu! Nasze szkolenie wykracza znacznie poza przyjęte standardy. Po uzgodnieniu możliwe również dodatkowe szkolenie BHP i pierwszej pomocy. Absolwent otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu honorowane przez firmy i instytucje zlecające i nadzorujące ten rodzaj prac. Kurs trwa dwa dni (16 godz.). Cena kursu wynosi 600 zł. Dodatkowe godziny to koszt 50 zł/godz. (w przypadku nie zaliczenia kursu w 16 godzin).

 

7. Kurs wspinaczki hakowej - Przygotowuje do samodzielnego poruszania się w ścianie przy użyciu sztucznych ułatwień. Po ukończeniu szkolenia możesz zmierzyć się ze standardami "hakowymi". Szkolenie trwa dwa dni (opcjonalnie). Cena kursu 400 zł.

 

8. Wspinaczka rekreacyjna - Szkolenie to przeznaczone jest dla każdego niezależnie od wieku. W ramach tej usługi pomagamy bezpiecznie wkroczyć we wspinaczkowy świat przygody. Zajęcia przeprowadzamy w Skałkach Podlesickich (Jura Krakowsko-Częstochowska). W pobliżu malowniczych, średniowiecznych warowni. 

 

9. Porady treningowe - Ten rodzaj szkolenia przeznaczony jest dla każdego niezależnie od poziomu wspinania. Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi, dzięki nam Twoje umiejętności będą rosły zadziwiająco szybko. Zajęcia odbywają się w Centrum Wspinaczkowym "Gato". Cena szkolenia 60 zł/godz.

 

10. Szkolenia integracyjne - Adresowane są do firm oraz instytucji zainteresowanych stworzeniem dobrego, świetnie rozumiejącego się zespołu. W trakcie imprezy jej uczestnicy mają okazję lepiej poznać się nawzajem w niekonwencjonalnych sytuacjach. Techniki alpinistyczne od lat stosowane w trakcie tego typu szkoleń pozwalają wytworzyć ducha zespołowości. Fachowa kadra zapewni bezpieczeństwo oraz niezapomnianą atmosferę.
Szkolenia przeprowadzamy w najatrakcyjniejszych rejonach Polski. Cena szkolenia do uzgodnienia.

Minimalna liczba osób wymagana do odbycia szkolenia : do uzgodniena indywidualnie

 


Rezerwacje i informacje:

[email protected]

telefon:
882 144 515
czynny zawsze w godzinach pracy centrum

pn-pt 14-22,

sb-nd 12-22

telefon kom.

602-397-975
Jakub Gruszczyński